Рятувальна станція велика делюкс Щенячий патруль Spin Master

Рятувальна станція велика делюкс Щенячий патруль Spin Master

Модель: SM16732 Немає на складі
5599.00грн.
Виробники Spin Master

Рятувальна станція велика делюкс


Для виконання важливих рятувальних місій Райдер і його щенятам потрібна Велика рятувальна станція - головний командний центр, з висоти якого можна спостерігати за всіма подіями в Бухті Пригод і оперативно реагувати на прохання городян про допомогу. Ігрова рятувальна станція від Spin Master виглядає дуже реалістично, як в мультсеріалі: у її заснування можна помістити транспорт і фігурки всіх цуценят-рятувальників, які за командою будуть виїжджати на виклики.

На початку нового ігрового пригоди необхідно розмітити фігурку цуценя-рятувальника на платформі підйомного механізму, що приводиться в рух бічним важелем.

Щеня стрімко підніметься в основу башти, після чого за допомогою перископа слід вибрати місію. Як тільки локація буде виявлена, пролунає звуковий сигнал. На суші, у повітрі, у воді - рятувальники потрібні скрізь!

Щоб спорядити рятувальну місію, необхідно натиснути на зображення Спасителя на панелі управління (пролунає реалістичний звук гавкоту обраного цуценя) і підібрати обладнання (в комплекті представлено обладнання Гонщика і Маршала).

Патруль поспішає на допомогу! Щеня швидко спуститься до основи Вежі по гірці, до кінця якої за допомогою поворотної платформи необхідно підвести потрібний транспорт. Мить - і наш герой виявляється в салоні автомобіля, після чого за допомогою активації пускової установки можна відправити рятувальника назустріч новим подвигам!

Велика рятувальна станція з високою вежею і реалістичними звуковими ефектами допоможе юному шанувальнику щеняча патруля розіграти неймовірні сценарії і придумати нові захоплюючі пригоди для команди героїв, розвиваючи творчу уяву і креативність.

Ігровий набір «Велика рятувальна станція» включає:

1 велику рятувальну вежу;
1 автомобіль Гонщика;
1 колекційну фігурку Гонщика;
2 варіанти рятувального обладнання для Гонщика;
1 колекційну фігурку Маршала;
2 варіанти рятувального обладнання для Маршала.


Іграшка призначена для дітей від 3 років.

Для роботи потрібно 2 батарейки стандарту AAA (входить в комплект).

Пускова установка станції сумісна з базовими транспортними засобами всіх рятувальників (не представлені в наборі).

У зібраному вигляді висота - 65 см.

Характеристики
Бренд Paw Patrol
Вік від 3 років
Додаткові характеристики батарейки 2*ААА (LR03)
Особливості Звуковий ефект

Leave a review

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Bad           OK