Умови згоди

Загальні положення

Ця користувацька угода (далі за текстом - Угода) відповідно до ст. ст. 633, 641 і гол. 63 Цивільного кодексу України є публічним договором (офертою) та адресовано невизначеному колу осіб незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець), що бажає придбати товари в інтернет-магазині toy-enjoy.com (далі за текстом - Інтернет -магазин) розташованому в мережі Інтернет за адресою https://toy-enjoy.com/

Терміни та визначення

Якщо інше не випливає з умов цієї Угоди, наведені нижче терміни мають такі значення:

    Акцепт – повне прийняття Відвідувачем або Покупцем умов Угоди;

    Відвідувач – будь-яка фізична особа – користувач мережі Інтернет, яка здійснює доступ до Інтернет-магазину;

    Покупець - будь-яка особа, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець), яка замовляє та оплачує Товари в Інтернет-магазині;

    Продавець - власник товару, що пропонується в Інтернет-магазині;

    Товар – об'єкт матеріального характеру, допущений до вільного поводження на території України відповідно до чинного законодавства України, представлений до продажу за допомогою Інтернет-магазину;

    Реєстрація - процедура, в ході якої Відвідувач або Покупець через заповнення відповідних форм Інтернет-магазину надає необхідну інформацію (Персональні дані) для можливості замовлення та оплати Товарів в Інтернет-магазині;

    Персональні дані - це відомості або сукупність відомостей про фізичну особу, що надаються Відвідувачем/Покупцем у процесі Реєстрації та дають можливість ідентифікувати Відвідувача/Покупця;

Якщо Відвідувач або Покупець не погоджується з умовами Угоди, він зобов'язується не користуватися цим інтернет-магазином. Реєстрація в Інтернет магазині означає, що Відвідувач/Покупець ознайомлений з цією угодою, розуміє та приймає її повністю та беззастережно.

За всі дії, що здійснюються від його імені, тобто з використанням його логіну та пароля, відповідальність несе виключно Покупець.

Персональна інформація Покупця

Приймаючи цю Угоду, Покупець дає згоду на збирання та використання певної інформації про неї відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних». Крім того, Покупець дає згоду Продавцю збирати, використовувати, передавати, обробляти та підтримувати інформацію, пов'язану з обліковим записом Покупця.

Ця Угода може бути змінена та/або доповнена Адміністрацією Інтернет-магазину в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Нова або змінена Угода набуває чинності після розміщення її на сайті Інтернет-магазину.

Реєстрація на сайті Інтернет-магазину

Для можливості формування замовлень в Інтернет-магазині Покупцю необхідно пройти процедуру реєстрації та внести необхідні дані для реєстрації на сайті.

 При реєстрації на сайті Покупець зобов'язується надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані для виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем та доставки Покупцю оплаченого ним Товару.

У процесі реєстрації на сайті Інтернет-магазину Покупець вказує логін (його e-mail) та пароль, за безпеку яких він несе відповідальність. Покупець зобов'язується не повідомляти третім особам логін та пароль, зазначені під час реєстрації, зберігати ці дані у недоступному для сторонніх місці.

Замовлення товарів в Інтернет-магазині

     Покупець може оформити замовлення самостійно після реєстрації на сайті Інтернет-магазину або за телефоном, вказаним у верхній частині сторінки. Після оформлення замовлення покупцеві буде направлено повідомлення про підтвердження замовлення та наявність товару або про передбачувану дату надходження товару у разі його відсутності. При оформленні замовлення без реєстрації повідомлення здійснюється через телефонний зв'язок.

    При оформленні замовлення у кількості, що перевищує одну одиницю одного найменування товару та відсутності необхідної кількості товару, Продавець інформує про це Покупця через направлення йому повідомлення.

    Покупець може погодитися прийняти товар у кількості, що є у Продавця, або скасувати замовлення. У разі відсутності відповіді на повідомлення протягом 3 днів Продавець має право анулювати замовлення.

    У разі відсутності товару, вказаного на сайті Інтернет-магазину, внаслідок технічних неполадок, а також з інших причин, що не залежать від Продавця, зазначене замовлення анулюється, а Покупець інформується шляхом надсилання йому повідомлення.

    Умови оплати та доставки товару описані у розділі "Доставка та оплата".

Обмеження відповідальності Продавця

  Продавець не несе жодної відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки та неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Інтернет-магазині. Продавець докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність інформації, що надається на сайті Інтернет-магазину. Вся інформація та матеріали надаються на умовах "як є", без будь-яких гарантій, як явних, так і на увазі.

    Продавець не несе жодної відповідальності за висловлювання та думки відвідувачів Інтернет-магазину, залишені як коментарі або огляди.

      Думка Продавця може не співпадати з думкою та позицією авторів оглядів та коментарів. Водночас Продавець вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікації повідомлень, які порушують чинне законодавство України чи норми моралі.

    Продавець не несе відповідальності за можливі протиправні дії Відвідувача/Покупця щодо третіх осіб або третіх осіб щодо Відвідувача/Покупця.

    Продавець не несе відповідальності за збитки, збитки чи витрати (реальні чи можливі), що виникли у зв'язку з цим Інтернет-магазином, його використанням або неможливістю використання.

    Продавець не несе відповідальності за втрату Відвідувачем/Покупцем можливості доступу до свого облікового запису - облікового запису на сайті toy-enjoy.com (втрата логіна, пароля, іншої інформації).

    В цілях вищевикладеного Продавець залишає за собою право видаляти розміщену на сайті Інтернет-магазину інформацію та вживати технічних та юридичних заходів для припинення доступу до Інтернет-магазину Відвідувачів/Покупців, які створюють згідно з висновком Продавця, проблеми у використанні Інтернет-магазину іншими Відвідувачами/Покупцями, або Відвідувачів /Покупців, які порушують вимоги Угоди.

Копіювання матеріалів сайту

   Копіювання будь-яких графічних та текстових матеріалів розміщених на сайті дозволено виключно з прямим посиланням на джерело toy-enjoy.com.  Порушення авторських прав контролюється та переслідується згідно із законом.