Машинки

Машинка бластер 2-в-1 CAR GUN
Машинка бластер 2-в-1 CAR GUN
Машинка-бластер 2-в-1 CAR GUN K15 Ця унікальна іграшка здатна потужного бластера, за бажанням тра..
1759.00грн.
Машинка-баггі CHAMPION, управління від руки
Машинка-баггі CHAMPION, управління від руки
Машинка-баггі CHAMPION 2866, управління від руки Представляємо Вам новинку  - машинка-баггі ..
1279.00грн.

Дитячі машинки - іграшки для великих і маленьких

В арсеналі «скарбів» хлопчиків усього світу іграшкові машинки завжди на першому місці. Вони супроводжують дорослішання юного джентльмена, починаючи з колиски. Спочатку це м'які подушечки, підвіси для каруселів над ліжечком або брязкальця у вигляді кумедних автомобільчиків. Потім настає черга смішних пуфів, різноманітних каталок (на паличці, опорі або мотузочку). Пізніше їх витісняють складні радіокеровані транспортні засоби та конструктори для створення моделей своїми руками. У деяких дитяче захоплення залишається назавжди, перероджується в азарт колекціонування, і дитячі машинки стають серйозним захопленням солідних людей.

Машинки для дітей: види та градації

Як правило, пошукові запити, пов'язані з іграшковою машинно-транспортною тематикою, поділяються на чотири напрямки:

  • Вік (найчастіше виділяється категорія «для малюків»)
  • Матеріал (одні шукають виключно дерев'яні, інші – металеві та ін.)
  • Тип (на радіокеруванні, заводні, збірні, для гоночних треків, колекційні тощо)
  • Функція (вантажівка, екскаватор, автобус, «пожежа», поліція…)

Незалежно від того, яка мета в пріоритеті для миттєвої покупки, на чільному місці завжди залишається якість товару. При цьому зовсім не важливий вік майбутнього щасливого власника та особливості «експлуатації» іграшки. І брязкальце (яку молодий автомобіліст завжди буде гризти), і складна траса з гоночними картингами (яку навряд чи будуть пробувати на смак), та інші різні варіанти повинні бути абсолютно безпечні для дитини. Найкраще рішення – машинки для дітей від перевірених виробників.

Іграшкові машинки в інтернет-магазині Toy-Enjoy

Співпрацюючи зі світовими лідерами з виробництва товарів для дітей, ми завжди впевнені як пропонований асортимент. Наші іграшки пройшли багатоступінчасту перевірку на екологічну безпеку, і вам не доведеться перейматися здоров'ям малюка.

Крім того, ми пропонуємо найактуальніші моделі, а не ті, що безнадійно застаріли морально та викличуть у сучасного підростаючого покоління у кращому разі поблажливу посмішку. Світ іграшок не стоїть на місці, а постійно видозмінюється залежно від дитячих уподобань та уподобань. Нові віяння диктує мода, кіно, мультиплікація, розвиток науки та техніки. Крім розважальної функції сучасна іграшка потроху набуває статусної складової. "Правильні" іграшкові машинки стануть анітрохи не меншим предметом гордості для маленьких власників, ніж престижні автомобілі для їхніх тат.

Устежити за останніми віяннями та напрямками дитячих пріоритетів дорослим досить важко. Для вашої зручності (щоб подарунок не розчарував, а гарантовано порадував) у нашому каталозі зібрані виключно трендові товари:

  • Спецтехніка, оснащена всілякими функціями та ефектами;
  • Гонковий напрямок (кари, треки різної складності, запчастини та складові);
  • Мили іграшкові машинки з популярних мультфільмів (сподобаються як хлопчикам, так і дівчаткам);
  • Радіокеровані моделі;
  • Поїзди та вагончики.

Виникли питання – ми завжди раді допомогти з вибором і знайти найкращий варіант для вашого малюка.