Правила та умови повернення іграшок в інтернет-магазині «toy-enjoy.com»

Шановні покупці, ви можете відмовитися від доставленого товару, в разі, якщо він не відповідає тому артикулу, який ви замовляли, не працює або зіпсований.

Наш інтернет-магазин працює відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" ст. 9, згідно з якою Ви можете повернути товар, якщо:

  • він не підійшов за якимись причинами і не може бути використаний за призначенням;
  • не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики і є наявність оригінальної упаковки;
  • за умови пред'явлення документа, виданого продавцем при покупці (товарний або касовий чек);
  • пошкодження  були виявлені  відразу при отриманні товару.

Якщо дефекти товару були виявлені після доставки, протягом 14-ти днів з моменту покупки його можна повернути або обміняти. Для цього вам необхідно звернутися в інтернет-магазин «toy-enjoy.com» за телефонами 050-965-94-12 або 096-407-19-74, узгодити з менеджером умови повернення / обміну товару.

Обов'язкова умова для повернення або обміну товару - відсутність на ньому пошкоджень, наявність оригінальної упаковки, супровідних документів і товарного чека.

Всі дії з повернення товару відбуваються відповідно до «Закону про захист прав споживачів».

Повернення через неналежну якості іграшки чи невідповідності замовленню, буде здійснено за наш рахунок. Повернення грошей або обмін на інший товар здійснюється протягом від 1 до 5 робочих днів з моменту отримання нашими співробітниками іграшки на склад.

Гарантійні зобов'язання

Інтернет-магазин «toy-enjoy.com» надає офіційну гарантію від виробника на весь асортимент товарів. Термін дії гарантії починається з дня покупки товару: складає 14 днів на основний асортимент і 2 місяці на інтерактивні іграшки.

Якщо були виявлені за період гарантійного терміну поломки, що виникли з вини виробника, Ви можете звернутися в наш інтернет-магазин для здійснення заміни на такий же або аналогічний товар (тільки при його наявності на складі) або повернення коштів.

Завжди уважно читайте умови гарантійного обслуговування і правила використання товару, це дозволить уникнути помилок і експлуатувати товар, згідно з його відповідним робочим режимом.

 

Бажаємо Вам приємних покупок разом з toy-enjoy!