Автомобільні треки

Автотрек Круті віражі, 46 деталей
Автотрек Круті віражі, 46 деталей
Автотрек Круті віражі У наборі: деталі для будівництва дороги міст машинка дорожні зн..
369.00грн.
Набір з треком і паровозиком Вілсон Chuggington
Набір з треком і паровозиком Вілсон Chuggington
Chuggington Набір з треком і паровозиком Вілсон Побудуйте своїми руками дивовижний світ м..
1999.00грн.
-44%
CHUGGINGTON трек «Сафарі» з паровозиком Мтамбо
CHUGGINGTON трек «Сафарі» з паровозиком Мтамбо
Завдяки цьому ігровому набору діти поринуть в атмосферу улюбленого мультфільму про паровозиків Чаггі..
1119.00грн. 1999.00грн.
Magic Tracks 360 деталей на 3 батарейки Гоночний трек
Magic Tracks 360 деталей на 3 батарейки Гоночний трек
Magic Tracks 360 деталей на 3 батарейки Гоночний трек УВАГА! В комплект входить 2 машинки оригіна..
739.00грн.
Автотрек Hot Wheels HW-09
Автотрек Hot Wheels HW-09
Автотрек Hot Wheels HW-09 Збери автотрек і влаштовуй на ньому справжні перегони, поборись з монст..
209.00грн.
Автотрек в трубі Chariots Speed Pipes додаткові труби, 26 деталей
Автотрек в трубі Chariots Speed Pipes додаткові труби, 26 деталей
Автотрек в трубі Chariots Speed Pipes додаткові труби Комплектація:- 4 вигнуті труби - 4 великі..
589.00грн.

Іграшкові автомобільні треки – мрія будь-якого хлопчика

Дитячий автотрек – збірна модель іграшкової гоночної траси. Залежно від віку початківця автомобіліста ви можете вибрати від найпростішого, до найбільш хитромудрого варіанту з безліччю рівнів і дорожніх поєдинків.

Автомобільні треки для дітей - ідеальний вибір при пошуку подарунка хлопчику. Вже після трьох років малюк наслідує дорослих, прагне набувати справді чоловічих навичок, і можливість спробувати свої сили в керуванні гоночними машинками виявиться дуже доречним.

Щоб вдало купити автотрек онлайн, слід пам'ятати

  • Виріб належить до категорії збірних. Щоб убезпечити себе від неприємних сюрпризів, віддавайте перевагу перевіреним виробникам. Так ви не зіткнетеся з невідповідністю сполучних деталей, легко змонтуєте навіть найскладнішу конструкцію і будете впевнені, що іграшка «не підведе» у процесі експлуатації.
  • Потрібен простір. Зверніть увагу на фактичний розмір моделі у готовому вигляді та переконайтеся, що зможете знайти вільну рівну площу для складання та гри.
  • Навіть якщо ваш юний гонщик вже досить самостійний, знайомий з технікою і багато вміє, буде правильнішим, цікавішим і веселішим, якщо перше знайомство з новою іграшкою пройде в присутності (і за допомогою) дорослих.
  • Дитячі збірні автостради працюють на батареях або від стаціонарної електромережі. З метою безпеки маленькій дитині краще купити автотрек простий, конфігурації, що не вимагає високого рівня підтримки швидкості та функціонує за допомогою звичайних акумуляторних елементів.
  • З більш складними моделями доведеться трохи повозитися. Конструкція вимагатиме деяких тимчасових витрат на підготовку до роботи, але сама гра буде видовищнішою та цікавішою.
  • Збірний автотрек може йти в комплекті з машинками та мережним адаптером (залежно від складності) або являти собою набір окремих складових фрагментів. Кожен набір включає докладний опис та покроковий посібник для користувача.

Дитячий автотрек в інтернет-магазині Toy-enjoy

Іграшка «перегоновий трек» – не лише азартна розвага. Вона виховує уважність та акуратність, змушує зосереджуватися та виробляти певні навички. Не біда, якщо з першої спроби дитина не опанує принцип управління в досконалості. Все приходить із досвідом. Якщо куплений дитячий автотрек складної конструкції, зберіть спочатку варіант без хитромудрих віражів. Нехай малюк «відчує» та закріпить тонкощі маневрування на спрощеній версії.

Важливо: деякі виробники пропонують великий асортимент додаткових деталей для розширення можливості базових моделей та поповнення наявної колекції. Так іграшка трансформуватиметься, не набридне і не втратить актуальності, коли юний гонщик підросте.

Інтернет-магазин Toy-enjoy з радістю допоможе купити іграшковий атерек онлайн і тим, хто точно знає, що шукає, і тим, хто ще не визначився з вибором.

Відповімо на всі питання та знайдемо оптимальний варіант відповідно до ваших побажань.

Ми працюємо для вас.