Настільна гра з кнопкою Холодне серце Spin Master

Настільна гра з кнопкою Холодне серце Spin Master

Модель: SM98282/6054421 Немає на складі
299.00грн.
Виробники Spin Master

На ігровому полі зображені герої улюбленого мультфільму «Холодне серце».


Настільна гра з кнопкою навчає математиці, логіці, культурі поведінки і розвиває навички спілкування та вміння домовлятися.

Гра призначена для компанії дітей до 4 осіб від 4 років.

В ігровий набір входять: пластмасове ігрове поле з вбудованим кубіком16 фішок 4 кольорів
Правила гри: кожен гравець повинен вибрати колір своїх фішок і виставити їх в ряд на ігровому полі, відповідного кольору по черзі, кожен з гравців натискає на прозору пластикову кнопку в центрі ігрового поля, під якою знаходиться кубик.

Якщо гравець викине 6 - він отримує право вивести фішки в стартову позицію (зазначену осередок на ігровому полі) і ще раз кинути кубик і пересунути свою фішку на відповідну кількість кроків.

Кожен раз, коли гравець викидає 6, він може пересунути свою «ігрову» фішку на відповідну кількість кроків або перемістити ще одну свою ігрову фішку на стартову позицію, а так само він отримує право на ще один хід.

Всі ходи здійснюються тільки за годинниковою стрілкою. Якщо гравець переміщує свою фішку на зайняту суперником позицію, то він має право повернути цю фішку суперника на стартову позицію в його зоні.

Після того, як гравець перемістив всі свої фішки по ігровому полю, він повинен зайняти позиції на ділянці ігрового поля свого кольору і відмічені стрілками. Гравець може перемістити фішки в фінішні позиції тільки викинувши точне число, необхідне для пересування на них.

Після того як фішки потрапили в фінішні позиції, інший гравець не може перемістити їх на старт.

Перемагає той гравець, чиї фішки першими досягнуть фінішних позицій.

Характеристики
Бренд SpinMaster Games
Вік від 4 років

Leave a review

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Bad           OK