Настільна гра Хапай вуса Kingso Toys

-7%

Настільна гра Хапай вуса Kingso Toys

Модель: JT007-46G Є на складі
429.00грн. 399.00грн.
Виробники Kingso Toys

Гра настільна Шлеп вуса


Moustache Smash - гра, граючи в яку ви посмієтеся і покричить від душі, підходить, як для дитячої, так і для більш дорослої веселою і заводний компанії.

Правила гри:

Перед початком гри кожному гравцеві видається комплект вусів. Потрібно запам'ятати форму і колір вусів. А потім - докласти вуса до носа і зробити важливий вид!

Ведучий в центр столу, за яким проходить гра, викладає картки.

Завдання гравців шльопнути по картці вусами в разі, якщо зображені на картці вуса відповідають за формою або кольором виданими.

Під вусами розташовані присоски, які надійно захоплюють картку і рятують вуса від пошкоджень, якщо гравці розпустувалися.

Присмоктатися (шльопати) можна тільки до тих картках, які повторюють колір або форму вусів гравця. Так як всі гравці ходять одночасно, проявляти реакцію необхідно блискавично. Картку бере собі перший, хто по ній ляснув за умови, що вона правильна.

Якщо гравець поспішив і картка, по якій він ляснув першим не відповідає його вусах, картку слід повернути на середину столу і додати до неї 2, раніше зароблені - це штраф.

У комплекті йдуть ще 2 види карток:

«ШлепУси» - по цій картці шльопнути може будь-який з гравців. «Обмін вусами» - по цій картці стукати не потрібно, а ось обмінятися картками з сусідом - необхідно.

Перемагає той, у кого в кінці гри карток більше всіх.

комплектність:

- 6 розкішних вусів на довгій ручці

- 32 картки

- інструкція, як правильно шльопати

Інструкція та картки переведені на українську мову.
Характеристики
Вік від 5 років

Leave a review

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Bad           OK