Маршал з гоночним автомобілем -трансформер (серія Мега-щенята) Щенячий патруль Spin Master

Маршал з гоночним автомобілем -трансформер (серія Мега-щенята) Щенячий патруль Spin Master

Модель: SM16771/4959 Немає на складі
999.00грн.
Виробники Spin Master

Щенячий патруль Маршал з гоночним автомобілем -трансформер (серія Мега-щенята)

Рятувальники з мультфільму «Щенячий патруль» ніколи і нікого не залишають в біді. У продажу з'явилися знову мужні герої-рятувальники, щасливим власником яких може стати саме ваша дитина!

Поспішайте замовити фігурку неймовірно сміливого і доброго цуценя-патрульного Маршала разом з автомобілем-трансформером - пожежний автомобіль!

Фигурка четверолапого Маршала с легкостью может быть использована ребенком во время игры как в роли водителя пожарной машинки, так и в роли настоящего спасателя, который очень старается стать настоящим другом для вашего малыша, а также примером для подражания!

Игра не только развивает логическое мышление ребенка, но и позволяет ему самому управлять автомобилем и спасателем Маршалом, тем самым ощущая себя по праву настоящим героем, который помогает людям.

Іграшковий набір найкраще підійде дітям у віці від трьох років, хоча вона настільки реалістична і цікава, що може зацікавити дитину набагато більш старшого віку.

Автомобіль укомплектований і готовий для нових рятувальних операцій.

Набір включає в себе:

- Великий рятувальний автомобіль трансформер;

- Фігурку Маршала;

- 2 літаючих снаряда;

Поспішайте замовити іграшку з улюбленого мультфільму «Щенячий патруль», адже їх кількість обмежена, а саме вашій дитині може пощастити стати господарем прекрасного, сміливого рятувальника Маршала і його чудо-автомобіля! Приємних вам покупок!

Характеристики
Бренд Paw Patrol
Вік від 3 років
Матеріал Пластик

Leave a review

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Bad           OK